L’OR Sīkdatņu politika

Kompetence

JACOBS DOUWE EGBERTS B.V., filiāles un meitas uzņēmuma ("JDE") mērķis ir padarīt jūsu tiešsaistes pieredzi un mijiedarbību ar mūsu mājas lapu, informatīvu un būtiski atbalstošu, cik vien tas iespējams. Viens no veidiem, kā to panākt, ir izmantot sīkdatnes vai līdzīgas metodes, kas uzglabā informāciju par jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā, jūsu datorā. Mēs uzskatām, ka ir ļoti svarīgi, lai jūs zinātu, kādas sīkdatnes mūsu tīmekļa vietne izmanto un kādā nolūkā. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, vienlaikus nodrošinot mūsu portāla lietošanu tik draudzīgu, cik vien iespējams. Zemāk varat izlasīt vairāk par sīkdatnēm, kuras izmantojam mūsu mājas lapā, un mērķiem, kam tās tiek izmantotas. Šis ir paziņojums par konfidencialitāti un mūsu sīkdatņu izmantošanu, nevis līgums vai vienošanās.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels datu fails, kas tiek saglabāts datorā interneta pārlūku ietvaros, kad ir apmeklētas atsevišķas interneta lapas. Sīkdatne nesatur vai neiegūst informāciju atsevišķi, bet, kad tiek lasīts ar serveri, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, tā var sniegt informāciju, lai padarītu lietotājam draudzīgāku apkalpošanu, piemēram, atklāt kļūdas. Mēs nesaglabājam sīkdatnes ilgāk nekā nepieciešams.

Lai pilnībā izmantotu mūsu mājas lapu, jums būs nepieciešams iespējot sīkdatnes. Ja jūs nevēlaties iespējot sīkdatnes, jūs varat pārlūkot vietni, tomēr dažas mājas lapas vietas var tikt ierobežotas.

Šajā informācijā ir norādīts, ka mūsu centieni atbilst jaunākajiem tiesību aktiem, un nodrošina, ka mēs esam atvērti, godīgi un izskaidrojuši par sīkdatņu privātumu. Lūdzu, skatiet mūsu L’OR konfidencialitātes politiku, lai iegūtu vairāk informācijas par privātumu.

 

 

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Jūs variet pamanīt dažādu sīkdatņu klātbūtni, kas rodas apmeklējot mājas lapu. Mēs izmantojam četru veidu sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes;
 • Analītiskās sīkdatnes;
 • Reklāmas sīkdatnes;
 • Sociālo mediju sīkdatnes.

Funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai būtu iespējams sērfot JDE mājas lapā un izmantot mājas lapas funkcijas, kā, piemēram, piekļūt aizsargājamajām mājas lapas teritorijām. Bez šīm sīkdatnēm, tādas funkcijas, kā iepirkuma grozs un elektroniskie maksājumi, nebūs iespējami.

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes lai:

 • Autentificētu lietotāju drošu pieteikšanos;
 • Atcerētos produktus, kurus jūs pievienojāt iepirkumu grozā tiešsaistes iegādes laikā;
 • Atcerētos informāciju, kuru jūs aizpildījāt dažādās lapās, kad veicāt maksājumu vai pasūtīšanu, lai jums nevajadzētu visu savu informāciju aizpildīt atkārtoti;
 • Pārvietojoties no vienas lapas uz nākamo atcerētos informāciju, piemēram, ja tiek aizpildīta liela aptauja vai arī, ja jums ir nepieciešams aizpildīt lielu skaitu detaļu par tiešsaistes pasūtījumu;
 • Saglabātos iespējas, piemēram, valoda, atrašanās vieta, meklēšanas rezultātu skaits, kas tiek parādīts u.c;
 • Saglabātos iestatījumi optimālam video ekrānam, piemēram, bufera izmēram un jūsu ekrāna izšķirtspējas informācijai;
 • Saglabātos lasīšanas pārlūka iestatījumi, lai mēs varētu optimāli parādīt mūsu mājas lapu ekrānā;
 • Norādītu ļaunprātīgu mājas lapas un servisu izmantošanu, kā, piemēram, reģistrējot vairākus nesekmīgus pieteikšanās mēģinājumus;
 • Lai vietne lejupielādētos vienmērīgi un būtu pieejama;
 • Lai piedāvātu iespēju saglabāt pieteikšanās informāciju, lai jums nebūtu tā jāievada katru reizi atkārtoti;
 • Dotu iespēju reaģēt uz izvietoto informāciju mūsu mājas lapā.

Analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par apmeklētāju sērfošanas uzvedību mūsu mājas lapā, piemēram, kuras lapas ir apmeklētas visbiežāk un vai apmeklētāji saņem ziņojumus par kļūdām. Ar šādu rīcību mēs varam izveidot mājas lapas struktūru, navigāciju un saturu, cik iespējams lietotājam draudzīgu.

Mēs nepiesaistām statistiku un citus ziņojumus individuāliem lietotājiem.

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes lai:

 • Sekotu apmeklētāju skaitam mūsu mājas lapās;
 • Sekotu laikam, cik ilgu laiku apmeklētājs pavada mūsu mājas lapās;
 • Sekotu kādā kārtībā apmeklētājs apmeklē dažādas lapas mūsu mājas lapā;
 • Lai izvērtētu, kuras daļas mūsu mājas lapā ir jāuzlabo;
 • Lai optimizētu mājas lapu.

Mēs varētu izmantot programmatūru, piemēram, Google Analytics, lai analizētu mājas lapas izmantošanu, lapas mijiedarbību un veiktos maršrutus mūsu mājas lapas vietnē. To sauc par "vietnes metriku" vai "Analytics".

Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, kuru piedāvā Google Inc. (Google). Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai analizētu tīmekļa vietnes izmantošanu. Google izmanto apkopotus statistikas datus, lai sniegtu JDE ieskatu, kā lietotāji izmanto tīmekļa vietni. Pamatojoties uz Nīderlandes datu aizsardzības iestādes pamatnostādnēm, mēs veicām Google Analytics lietotāju privātumam draudzīgāku:

 • Garantējam, ka mums ir “Apstrādes līgums” ar Google;
 • Garantējam par Google Analytics IP adreses anonimizāciju;
 • Nodrošinām, ka datu apmaiņa ar Google nenotiks.

Google var sniegt šos datus trešajām personām, ja Google tas ir jādara saskaņā ar likumu, vai, ciktāl tas nepieciešams, lai trešās personas varētu apstrādāt šo informāciju Google vārdā.

Reklāmas sīkdatnes

Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu mājas lapas apmeklētājus, ar informāciju, kas ir svarīga cik vien iespējams. Tāpēc mēs cenšamies pielāgot mūsu vietni, katram apmeklētājam. Mēs to darām ne tikai ar mūsu mājas lapas saturu, bet arī izmantojot reklāmas.

Lai būtu iespējams šos pielāgojumus veikt, mēs cenšamies, iegūtu priekšstatu par lietotāju interesēm pamatojoties uz JDE apmeklētajām tīmekļa vietnēm, lai izstrādātu detalizētu lietotāja profilu. Pamatojoties uz šīm interesēm, mēs pielāgojam mūsu mājas lapas saturu un reklāmas dažādām lietotāju grupām.

Mēs izmantojam šīs sīkdatnes lai:

 • sekotu, kuras reklāmas jums jau ir parādītas, lai jums nerādītos vienmēr vienas un tās pašas reklāmas;
 • sekotu cik daudz apmklētāji nospiež uz reklāmām;
 • sekotu līdzi, cik daudz pasūtījumi tiek veikti no reklāmām;
 • tīmekļa vietnes ierakstītu jūsu apmeklējumu, un, kā rezultātā, novērtētu jūsu intereses;
 • pārbaudītu vai esiet uzspieduši uz reklāmas;
 • sekotu informācijai par jūsu sērfošanas uzvedību citās tīmekļa vietnēs;
 • izmantotu trešo pušu pakalpojumus, lai parādītu jums reklāmas;
 • attēlotu vairāk interesantas reklāmas, pamatojoties uz jūsu sociālo mediju izmantošanu.

Pat tad, ja netiek izmantotas šādas sīkdatnes, lūdzu, ņemiet vērā, ka jums tiks parādītas reklāmas mūsu mājas lapā, taču šīs reklāmas netiks pielāgotas jūsu interesēm. Šīs reklāmas, piemēram, var mainīties atkarībā no mājas lapas satura. Jūs varat salīdzināt šāda veida interneta reklāmas ar reklāmām televīzijā.

Piemēram, skatoties kulinārijas raidījumu TV, jūs bieži redzēsiet reklāmas par produktiem ēdiena gatavošanai, ko reklamē pārtraukuma laikā, kamēr šī programma ir ieslēgta.

Trešās puses, kas nosaka sīkdatņu izmantošanu mūsu mājas lapā, arī var mēģināt noskaidrot, kādas ir jūsu intereses. Tādā gadījumā, informāciju par jūsu pašreizējo mājas apmeklējumu var apvienot ar informāciju no iepriekšējām vizītēm citās vietnēs, ne tikai mūsējā.

Sociālo mediju sīkdatnes

Ar rakstiem, bildēm un video, kurus skatāties mūsu mājas lapā, var dalīties izmantojot socālo mediju pogas. Sīkdatnes no sociālo mediju puses tiek izmantotas, lai nodrošinātu šo pogu funkcijas, lai sociālie mediji atpazītu jūs, ja vēlēsieties dalīties ar rakstiem vai video.

Šīs sīkdatnes ļauj, lai:

 • pieteikušies lietotāji no izvēlētajiem sociālajiem medijiem, dalītos un spiestu “patīk”, piemēram, noteiktam saturam mūsu mājas lapā.

Šīs sociālo mediju puses var arī apkopot jūsu personiskos datus savām vajadzībām. JDE nav nekādas ietekmes uz to, kā šie sociālie mediji izmanto jūsu personīgos datu. Sīkāku informāciju par šīm sociālo mediju sīkdatnēm un iespējamajiem datiem, ko viņi savāc, lūdzu meklējiet sociālo mediju izstrādātajās privātuma politikās. Zemāk mēs esam uzskaitījuši galvenos sociālo mediju kanālu konfidencialitātes paziņojumus, kurus JDE izmanto visvairāk:

Jūsu izvēle


JDE izmanto funkcionālās un analītiskās sīkdatnes, kad jūs pētāt mūsu mājas lapu. Tikai pēc tam, kad jūs esiet devuši savu piekrišanu, JDE izmanto sīkdatnes, kas nav nepieciešamas, lai nodrošinātu citas vietnes funkcijas (reklāmas un sociālo mediju sīkdatnes).

Kā kontrolēt sīkdatnes

Jūs varat kontrolēt un / vai dzēst sīkdatnes, ja jūs vēlaties - sīkāku informāciju skatīt majas lapā aboutcookies.org. Jūs variet izdzēst visas sīkdatnes, kas jau ir datorā, un jūs variet uzstādīt lielāko daļu no pārlūkprogrammām, lai novērstu to izmantošanu. Ja jūs to izdarīsiet, jums var nākties pašrocīgi pielāgot dažas izvēles katru reizi, kad apmeklēsiet vietni un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Politikas izmaiņas

Mēs varam mainīt šo sīkdatņu politiku laiku pa laikam. Tāpēc mēs aicinām jūs, lai jūs apskatītu šo politiku pastāvīgi. Šīs politika pēdējās izmaiņas notika 2016. gada 14. jūnijā. 

Jautājumi un atgriezeniskā saite

Lūdzu, sūtiet mums savus jautājumus un komentārus par sīkdatnēm vai privātumu politiku uz e- pastu privacy@jdecoffee.com.