L’OR zīmolu produkti, saistītie pakalpojumi un darbība, tostarp šī tīmekļa vietne (lorkafija.lv), tiek izstrādāti un realizēti ar „JACOBS DOUWE EGBERTS B.V (turpmāk saīsināts uzņēmuma nosaukums "JDE"), un tās attiecīgās uzņēmējdarbības vienībām dažādās valstīs.

JDE ir apņēmusies ievērot un aizsargāt jūsu privātumu un jūsu personīgās informācijas drošību saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Šajā konfidencialitātes politikā mēs izskaidrojam, kā mēs apkopojam, kā mēs vācam datus un kādiem nolūkiem to darām. Tas nozīmē, ka, cita starpā, mēs:

 • Detalizēti izskaidrojam, kādas personiskās informācijas kategorijas mēs apkopojam un kā mēs to vācam;
 • Skaidri norādām, kādiem nolūkiem un kādam juridiskajam pamatam mēs apstrādājam personisko informāciju;
 • Cenšamies ierobežot personas datu vākšanu tiem, kam ir nepieciešams un tikai likumīgiem mērķiem;
 • Vispirms pieprasām skaidru piekrišanu jūsu personas datu apstrādei gadījumos, kad ir nepieciešama jūsu piekrišana;
 • Īstenojam atbilstošus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, un pieprasīt to pašu no pusēm;
 • Ievērojam jūsu tiesības pieprasīt piekļuvi jūsu personiskajai informācijai un tās kopijai, kā arī to labot vai dzēst.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs arī izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Lūdzu, izlasiet mūsu sīkdatņu politiku https://www.lorkafija.lv/Privatuma-politika/ ja vēlaties uzzināt vairāk par to. Mēs iesakām rūpīgi izlasīt šīs politikas. Šī konfidencialitātes politika nesen tika pārskatīta [2018.06.13.].

Kas ir atbildīgs par jūsu personisko informāciju?

JDE ir atbildīgs par personas datu vākšanu un apstrādi saistībā ar šo privātuma politiku.

Kāpēc mēs vācam jūsu personisko informāciju?

Ja jūs izvēlēsieties reģistrēt kontu, iegādāties L’OR uzņēmuma produktus vai citādi sazināties ar mums, mēs lūgsim jums sniegt personīgu informāciju par sevi. Galvenie mērķi, kuriem mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju, ir:

 • Lai sazināties ar jums personīgi, piemēram, atbildēt uz jūsu atsauksmēm vai pakalpojumu pieprasījumiem;
 • Lai informētu jūs par mūsu komerciālajiem notikumiem un personalizētajiem piedāvājumiem, pamatojoties uz jūsu pasūtījumu vēsturi un uz vietas pieejamo informāciju, izmantojot mūsu informatīvo vēstuli;
 • Lai veiktu tirgus izpēti, lai izprastu jūsu vajadzības un uzlabotu mūsu biznesu;
 • Lai pārvaldītu jūsu dalību konkursos, akcijās, aptaujās vai tīmekļa vietņu funkcijās;
 • Lai pārvaldītu savu kontu mūsu mājas lapā;
 • Lai izpildītu vienošanos, piemēram, veikt darījumus, pārvaldīt un izpildīt savus L’OR zīmola produktus un ar tiem saistītos pakalpojumus;
 • Lai nosūtītu statusa atjauninājumus un pakalpojumu saziņu;
 • Lai nosūtītu paziņojumus, kad tiek veiktas izmaiņas mūsu politikās un citos (juridiskajos) dokumentos, kas var jūs interesēt;
 • Lai izpildītu juridiskās saistības.


Kāds juridiskais pamats attiecas uz jūsu informācijas apstrādi?


Mēs apstrādāsim jūsu personisko informāciju tikai tad, ja tam būs juridisks pamats. Atbilstīgais juridiskais pamats personas datu apstrādei iepriekš minētajiem mērķiem ir:

 • Mums ir dota piekrišana apstrādāt jūsu personisko informāciju (piemēram, ja esat abonējis mūsu reklāmas sūtījumus vai reģistrējis L’OR kontu);
 • Apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu ar jums noslēgtu līgumu;
 • Apstrāde ir nepieciešama citām likumīgām interesēm, piemēram, IP adreses apstrādei, lai novērstu, atklātu un / vai reaģētu uz mūsu vietnes ļaunprātīgu izmantošanu un / vai uzglabātu papildu informāciju kā arī identificētu jūs konta pazaudēšanas gadījumā;
 • Apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu juridiskas saistības (piemēram, fiskālā regulējuma dēļ mums ir jāsaglabā daži klientu dati).


Kā mēs vācam jūsu personisko informāciju


Jūs varat dalīties ar savu personīgo informāciju ar mums vairākos veidos, piemēram:

 • Abonējot mūsu reklāmas sūtījumus;
 • Sazinoties ar mūsu Patērētāju aprūpes centru pa e-pastu, tālruni, sociālo mediju vai rakstveidā;
 • Savu L’OR uzņēmuma produktu reģistrēšana (tiešsaistē vai nosūtot atpakaļ aizpildītu atbildes kartiņu, kas ir pieejama kopā ar produktu);
 • Piedalītos veicināšanā, notikumā, konkursā vai tiešsaistes forumā, vai arī aizpildot anketu vai aptauju, kas saistīti ar L’OR uzņēmuma produktiem;
 • Iegādājoties L’OR uzņēmuma produktus vai pakalpojumus tieši no mūsu tīmekļa vietnes;
 • Reģistrējot kontu;
 • Piedaloties sociālo mediju aktivitātēs, kas saistītas ar L’OR zīmola produktiem, noklikšķinot uz "patīk" vai "share";
 • Lūdzot saņemt ziņojumus savā mobilajā tālrunī / ierīcē;
 • Piedaloties produktu pārbaudēs vai aptaujās;
 • Sociālās pierakstīšanās: izmantojot savu Facebook, LinkedIn vai citu sociālo mediju kontu, lai izveidotu L’OR uzņēmuma kontu vai pieteiktos;
 • Sociālā klausīšanās: mēs varam meklēt internetā atbilstošu un publiski pieejamo saturu, un izmantot to, lai uzlabotu savus produktus vai pakalpojumus un atrisinātu patērētāju jautājumus, un sniegtu mērķtiecīgu mārketingu;
 • Apstiprinot sīkdatnes, kurus izvieto JDE vai trešās pušes jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat mūsu vietnes. Sīkāka informācija par mūsu sīkdatņu politiku pieejama https://www.lorkafija.lv/Privatuma-politika/.

Personīgā informācija, kuru mēs apstrādājam

Izmantojot uzņēmuma produktus, jūs atstājat noteiktus datus mums vai mūsu pakalpojumu sniedzējiem vai aģentiem, kas var ietvert personisko informāciju. Mēs uzglabājam un izmantojam tikai to personisko informāciju, kuru sniedzat tieši jūs vai kas mums ir skaidri sniegti apstrādes nolūkos. Mēs neizmantosim personisko informāciju citiem mērķiem. Mēs varam apstrādāt šādas personas datu kategorijas:

 • Kontaktinformācija (piemēram, vārds un uzvārds, pasta adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs);
 • Cita personiskā informācija (piemēram, dzimums, dzimšanas datums (pēc izvēles), tautība, valoda);
 • Finanšu un darījumu dati (piemēram, bankas konta informācija, kredītkartes vai debetkartes numurs);
 • Konta informācija (piemēram, lietotājvārds, parole);
 • Informācija par jūsu L’OR produktu.


Kā mēs dalāmies ar jūsu personīgo informāciju?

Mēs varam koplietot jūsu personīgo informāciju ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem vai aģentiem (saukti par "sadarbības partneriem"), lai veiktu noteiktas apstrādes darbības mūsu vārdā, piemēram, puses, kas iesaistītas pirkuma līguma izpildē (piemēram, maksājumu pakalpojumu sniedzēji un sūtījumu piegādes pakalpojumi). Mēs nepārdodosim, neizīrēsim, nesniegsim jūsu personisko informāciju trešajām pusēm, lai trešās puses to izmantotu saviem mērķiem. Mēs izmantojam trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai veiktu vietņu apkalpošanu, maksājumu apstrādi, sūtījumu piegādes pakalpojumus un trešo pušu reklāmu.

Mēs noslēdzam tā sauktos "datu apstrādes līgumus" ar visām pusēm, kuras apastrādā jūsu personas datu informāciju mūsu interesēs. Visām pusēm jānodrošina jūsu datu konfidencialitāte un jāīsteno atbilstoši drošības pasākumi, kā arī jāpaziņo mums, ja tiek pārkāpta jūsu privātuma drošība.

JDE dažkārt pārdod (daļu no) uzņēmējdarbību citai sabiedrībai. Ja šāda darbība attiecas uz L’OR uzņēmuma produktiem, tad šāda īpašumtiesību nodošana var ietvert jūsu personiskās informācijas nodošanu jaunajam īpašniekam.

Turklāt mēs atklāsim jūsu personisko informāciju, ja to pieprasīs likums, ja tas būs nepieciešams, lai novērstu vai apkarotu krāpšanu, ja tas nepieciešams strīdu izšķiršanai, vai jebkurai citai neatliekamai likumīgai vajadzībai no mūsu biznesa. Mēs dalāmies ar personīgo informāciju starp JDE filiālēm saskaņā ar mūsu saistošajiem korporatīvajiem noteikumiem. Mēs arī dalām personas informāciju ar trešo personu reklāmdevējiem.

Komerciālie paziņojumi

Mēs vēlētos jums nosūtīt informāciju par zīmola izstrādājumiem un saistītajiem L’OR pakalpojumiem, kas var jūs interesēt, pamatojoties uz jūsu pasūtījumu vēsturi un uz vietas pieejamo informāciju, kas nozīmē e-pasta vēstules un citi komunikācijas kanāli. Taču mēs to darīsim tikai tad, ja (i) jūs īpaši piekrītat saņemt no mums šādus paziņojumus; vai (ii) esat iegādājies produktu vai pakalpojumu no mums, kurš ir līdzīgs produktam vai pakalpojumam, kuru jūs neesat iegādājies, bet par kuru mēs vēlamies jūs informēt un piedāvāt.

Jums vienmēr būs iespēja atteikties no jebkādas turpmākas saziņas ar mums attiecībā uz L’OR uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem, noklikšķinot uz opcijas atteikties no abonēšanas e-pasta apakšējā daļā, vai arī piekļūstot un mainot jūsu komunikācijas iestatījumus.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju ar dažādiem drošības pasākumiem. Tas var ietvert drošu reģistrācijas formu izmantošanu, datu šifrēšanu un piekļuves ierobežošanu jūsu personiskajai informācijai.

Kādi ir saglabāšanas periodi?

Savāktā personiskā informācija tiks saglabāta ne ilgāk kā nepieciešams, lai izpildītu likuma mērķus, ja vien nav nepieciešams ilgāks saglabāšanas periods likumdošanas ietvaros. Daži piemēri:

Jūsu pirkums. Visa personiskā informācija par jūsu pirkumu tiks saglabāta, kamēr pasūtījums tiks izpildīts, un divus gadus pēc juridiskā garantijas termiņa beigām - ja vien jūs neesat reģistrējis kontu. Tādā gadījumā dati tiks saglabāti uz turpmāk norādīto periodu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži personas dati jāsaglabā ilgāk.

Jūsu konts. Personiskā informācija par jūsu kontu (piemēram, jūsu lietotājvārds, parole, rēķini un visa cita jūsu kontā glabātā personīgā informācija) tiks saglabāta līdz brīdim, kad nolemsiet izdzēst savu kontu.

Kad jūs sazināsieties ar mums. Ja jūs nolemjat sazināties ar mums, mēs saglabāsim jebkādu saņemto personisko informāciju tik ilgi, cik nepieciešams un trīs mēnešus pēc tam.

Jūsu abonements mūsu komerciālajiem paziņojumiem. Ja esat piereģistrējies mūsu informatīvajiem reklāmas sūtījumiem vai citiem komerciāliem paziņojumos, tad tiek apstrādāta visa personiskā informācija, kas nepieciešama šim nolūkam, piemēram, jūsu vārds un e-pasta adrese. Ja jūs anulējat abonementu, mēs varam saglabāt jūsu (e-pasta adresi) adresi un pievienot to dalībnieku sarakstam, kuri ir atteikušies no abonēšanas. Ja tas tā ir, šie dati tiks saglabāti trīs mēnešus pēc abonēšanas, tikai, lai norādītu, ka nevēlaties saņemt komercziņojumus.

Ja jūs piedalāties konkursos, aptaujās un produktu pārbaudēs. Visa personiskā informācija, kuru var apstrādāt konkursu laikā, aptaujas un jūsu dalība produkta testēšanā, tiks saglabāta divus gadus pēc datu apkopošanas.

Datu pārsūtīšana

Jums jāapzinās, ka biznesa vienības, kas atbild par pārdošanu un mārketingu L’OR uzņēmuma ražojumiem, kā norādīts šajā vietnē ir daļa no JDE uzņēmumiem visa pasaulē. Tā rezultātā jūsu personisko informāciju var nodot JDE uzņēmumu grupā. Turklāt JDE sistēmu uztur pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Nīderlandē.

Mēs saglabājam jūsu personīgo informāciju Mākonī

Mēs varam saglabāt jūsu personisko informāciju Mākonī. Tā rezultātā mūsu personīgo informāciju Mākoņu pakalpojumu sniedzējs var apstrādāt mūsu vārdā un uzglabāt dažādās vietās visā pasaulē. Mēs esam noslēguši līgumus ar šādiem Mākoņa pakalpojumu sniedzējiem un esam veikuši nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju un nodrošinātu, ka jūsu personiskā informācija tiks izmantota tikai šajā konfidencialitātes politikā noteiktajiem mērķiem.

Bērni

Mēs nevācam datus no bērniem, kas ir jaunāki par 16 gadiem. Mēs ļoti iesakām vecākiem sekot līdzi, ko bērni dara interneta vietnēs. Mēs parasti neplānojam vākt personīgo informāciju no un / vai komunicēt un sazināties ar bērniem. Tomēr, ja mums ir nepieciešams sazināties ar bērnu, mēs centīsimies dot vecākiem vai likumīgiem aizbildņiem saprātīgu iespēju piekrišanai, pirms mēs izmantojam bērna personisko informāciju izņemot gadījumus, kad mēs varam atbildēt uz bērna jautājumu vai pakalpojuma pieprasījumu.

Jūsu tiesības

Katrs saņemtais komerciālais paziņojums no mums piedāvā iespēju to atsaukt papildu komerciālos paziņojumus (t.i., apstrīdēt jūsu personas datu izmantošanu). Mēs centīsimies ievērot jūsu atsaukumu, tiklīdz tas būs praktiski iespējams. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs atsakāties no komerciālo paziņojumu saņemšanas, mēs joprojām varam nosūtīt jums svarīgas administratīvas ziņas, no kurām jūs nevarat atteikties.

Jūs varat arī pieprasīt, pārskatīt, labot, atjaunināt, apturēt vai dzēst personas informāciju, kuru iepriekš esat mums nosūtījis, vai pieprasīt saņemt jūsu personiskās informācijas elektronisko kopiju, lai to pārsūtītu citam uzņēmumam (tiesības uz datu pārnesamību jums sniedz piemērojamie tiesību akti), sazinoties ar LT-infoJDE@JDEcoffee.com, norādot savu vārdu, (uzņēmumu) un adresi. Mēs atbildēsim uz jūsu pieprasījumu saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Jūsu pieprasījumā, lūdzu, skaidri paskaidrojiet kādu personisko informāciju vēlaties mainīt, vai kādu personisko informāciju jūs vēlaties dzēst no mūsu datu bāzes. Jūsu aizsardzībai mēs varam pieņemt tikai to informāciju, kas saistīta ar konkrēto e-pasta adresi, kuru izmantojāt, lai nosūtītu mums savu pieprasījumu, un mums var būt nepieciešams pārbaudīt jūsu identitāti. Mēs centīsimies izpildit jūsu pieprasījumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums, iespējams, vajadzēs saglabāt noteiktu informāciju reģistrācijas nolūkos un / vai pabeigt visus darījumus, kas tika sākti pirms izmaiņu vai dzēšanas pieprasīšanas (piemēram, veicot pirkumu vai piedaloties konkursos, iespējams, ka nevarēsiet mainīt vai dzēst personīgo informāciju, kas sniegta līdz brīdim, kad ir pabeigta šāda pirkšana vai piedalīšanās konkursos).

Datu aizsardzības iestāžu loma

Ja jums ir kādas sūdzības par to, kā apstrādājam jūsu personisko informāciju, mēs ar prieku jums palīdzēsim. Tomēr jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei. Datu aizsardzības iestāžu saraksts ir pieejams šeit.

Kontaktinformācija un uzņēmuma informācija

Lūdzu, sūtiet mums savus jautājumus un komentārus par privātumu uz privacy@jdecoffee.com. Vai arī sazinieties ar mums, izmantojot mūsu sociālo mediju kanālus.

JSC JACOBS DOUWE EGBERTS LT
Jonavos avēnija. 7, LT-44192 Kauņa, Lietuva
Tālr. Nr. +37068672220

Data Protection Officer: First Privacy GmbH,
Konsul-Smidt-Str. 88, 28217 Bremen, Germany
Commercial Register Bremen HRB 29225 HB
www.first-privacy.com
privacy@jdecoffee.com
office@first-privacy.com